fbpx

TeleDom Hotel *** & Conference Center

Vzdelávacie centrum

Metská pivnica

Mestská pivnica  je unikátna reštaurácia s bohatou históriou ktorá siaha už od roku 1841. Štýlová  pivnica s ponukou kvalitných sudových vín a galériou historických fotografii Košíc. Či už hľadáte občerstvenie, chutné denné menu počas pracovnej prestávky, v pokoji vychutnávaný dokonalý gastronomický zážitok alebo reprezentatívne priestory na skupinové stretnutie, mestská pivnica vám určite vyhovie. Pre hostí hotela je možnosť objednať si obed na izbu.

Naša denná reštaurácie je otvorená od 11:00 do 14:00

Predošlé
Ďalšie

Reštaurácia Átrium

Reštaurácia Átrium je súčasťou hotela TeleDom Hotel***. S radosťou pre Vás zorganizuje: svadobné hostiny, rodinné oslavy (narodeninové oslavy, krstiny, birmovky, promócie), stužkové slávnosti, firemné večierky, obchodné rokovania, bankety, recepcie a plesy. Pre firemné, súkromné či rodinné stretnutia máme k dispozícií salóniky, ktoré ponúkajú dostatok súkromia. Pozrite si nižšie.

Rákocziho salónik / salóniky

Rákocziho salónik je ideálnym miestom pre rodinne či firemné akcie. Salónik sa skladá z dvoch miestnosti, v jedálnej časti môžete uvítať 20 hostí. Neváhajte kontaktovať náš personál okrem prenájmu priestoru vieme vám zabezpečiť aj catering.

Predošlé
Ďalšie
Predošlé
Ďalšie

Malý salón

Malý salónik je ďalším ideálnym priestorom pre menšie podujatia, V krásnom svetlom priestore sa zmesti 22 hostí. Neváhajte kontaktovať náš personál okrem prenájmu priestoru vieme vám zabezpečiť aj catering.

Predošlé
Ďalšie

Pôdorys miestnosti